Miesiąc: maj 2021

Więcej Dzień Matki

Dzień Matki

Wszystkim Drogim Mamom z okazji Waszego Święta składamy najserdeczniejsze życzenia 💐😊

Więcej Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Kwiatki na Dzień Matki”.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Kwiatki na Dzień Matki”.

Konkurs ,,Kwiatki na Dzień Matki” wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczniów z naszej gminy, którzy dostarczyli do Gminnej Biblioteki Publicznej i Gminnego Ośrodka Kultury w Przesmykach 38 prac konkursowych, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Wszystkie zachwyciły swoją formą, pomysłowością i oryginalnością. Komisja pod przewodnictwem Jerzego Dmowskiego, pełniącego obowiązki Dyrektora GBP i GOK w Przesmykach  oraz Członków: Karoliny Pawlik (pracownika GBP) oraz Oli Skolimowskiej (pracownika GOK) po długich naradach wyłoniła nagrodzone prace wg trzech kategorii wiekowych. Nagrodzeni zostali:

Kategoria I ( Przedszkole/Zerówka)

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Kategoria II (klasy I-III)

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Kategoria III (klasy IV-VI)

Miejsce I

Miejsce II

Miejsce III

Widzimy, że kochacie swoje Mamy NAJMOCNIEJ na świecie! Każda z nich z pewnością wzruszyła się na widok Waszych prac, przedstawiających idealne „Kwiatki na Dzień Matki”. Wszystkie prace zachwyciły komisję, w związku z tym postanowiliśmy pozostałych Uczestników wyróżnić i nagrodzić drobnymi upominkami. Uczestnicy zostaną telefonicznie poinformowani o terminie odbioru nagród. Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i podziękowanie za udział w konkursie a rodzicom za zaangażowanie w dostarczenie prac.  Prace konkursowe zostaną wyeksponowane w gablocie mieszczącej się przed budynkiem GOK w Przesmykach.

Więcej Kwiatki na Dzień Matki

Kwiatki na Dzień Matki

Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat do udziału w konkursie plastycznym 💐 Kwiatki na Dzień Matki. 💐
Namalujcie lub narysujcie: piękny bukiet, kwiaty w wazonie lub kosz kwiatowy – dokładnie taki, jaki chciałabyś/chciałbyś podarować swojej Mamie.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat do udziału w konkursie plastycznym 💐 Kwiatki na Dzień Matki. 💐 Namalujcie lub narysujcie: piękny bukiet, kwiaty w wazonie lub kosz kwiatowy – dokładnie taki, jaki najbardziej spodobałby się Waszej Mamie. Regulamin konkursu: