Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

Konkurs wielkanocny wpisany jest w tradycję działalności naszej biblioteki. Na tegoroczny konkurs wpłynęło trzydzieści przepięknych kurek wielkanocnych. Wykonane prace reprezentowały wysoki poziom artystyczny. Każda kurka była niepowtarzalna, zachwycała pomysłowością i bogactwem kolorów. Prace oceniła komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Łęczycka (Dyrektor GBP i GOK w Przesmykach), Karolina Pawlik (pracownik GBP w Przesmykach), Anna Łęczycka (Dyrektor Zespołu Szkół w Przesmykach), Aldona Skorupska (nauczyciel plastyki). Decyzją komisji przyznano 3 miejsca główne i 2 wyróżnienia.

Laureaci:

Miejsce I – Patryk Pniewski (Przedszkole w Przesmykach)

Miejsce II – Dominik Dąbrowski (Przedszkole w Przesmykach)

Miejsce III – Maciej Tkaczuk (ZS w Łysowie)

Wyróżnienia:

Dawid Czarnocki (ZS w Przesmykach)

Roksana Sarnowska (ZS w Przesmykach)

Zwycięzcom GRATULUJEMY. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach. Serdeczne podziękowania kierujemy także do rodziców za pełną zaangażowania pracę z dziećmi.

Po odbiór nagród zapraszamy od piątku do biblioteki. Zajączek wielkanocny przygotował słodkie upominki dla wszystkich uczestników konkursu. 😁